Przedszkole Kapitan Przygoda działa w godzinach 7:00-18:00

 

Nasze przedszkole  znajduje się na dynamicznie rozwijającym się osiedlu przy ul. Jana Kazimierza, na warszawskiej Woli.

Uwielbiamy naturę, piesze wycieczki oraz odkrywanie skarbów przyrody.

Dzieci mają do dyspozycji przestronne i słoneczne sale edukacyjne. Obszerna przestrzeń do  zabawy wypełniona zabawkami oraz pomocami dydaktycznymi stymuluje swobodną zabawę.

Biblioteczka wypełniona dziecięcymi historiami i opowieściami dostępna jest dla każdego miłośnika literatury, w dowolnym czasie.

Prowadzimy zajęcia z dziecięcego programowania, które wspaniale rozwija umiejętność logicznego myślenia.

Muzyka jest obecna w naszym przedszkolu każdego dnia. Towarzyszy dzieciom w trakcie zabaw oraz zajęć ruchowych i umuzykalniających.

Zajęcia plastyczne są stałym elementem codziennych zajęć edukacyjnych. Pobudzają wyobraźnię i dają kolorową przestrzeń dla kreatywności.

Dzieci każdego dnia nabierają sił do dalszej zabawy dzięki zbilansowanej diecie. Korzystamy z kolorowych naczyń, umilających każdy posiłek.

Wiemy, ile energii potrafi pochłonąć odkrywanie świata, dlatego dbamy o to, aby każde dziecko miało bidon pełen wody i piło ją regularnie.

Dla najmłodszych przedszkolaków, które mogą poczuć zmęczenie poszukiwaniem przygód, przygotowaliśmy łóżeczka pozwalające na wygodną i pokrzepiającą drzemkę.

Przedszkole znajduje się na parterze, zapewniając łatwy dostęp i swobodne wejście.

Zdjęcia pokładu Kapitana Przygody można zobaczyć tutaj.

Zapisy do przedszkola przyjmujemy na podstawie wypełnionej karty zapisu.